Strona główna...  Kontakt...  Mapa strony...
ZNAJDŹ PRODUKT
MENU KONTAKT


JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o

02-293 Warszawa ul. Krótka 4



tel. 22/751 79 01
tel. 22/751 79 02
fax 22/751 79 03

NIP: 113-23-13-854


mBank Oddział Warszawa

Nr konta w PLN:
17 1140 1010 0000 2589 6400 1001 

Nr konta w EUR:
49 1140 1010 0000 2589 6400 1007



Nasze strony internetowe:
www.jeanmueller.pl
www.bezpieczniki.com
www.przekladnik.pl

Adres e-mail do firmy:
info@jeanmueller.pl

Prezes Zarządu:

Zbigniew Błażejewski
zblazejewski@jeanmueller.pl
tel. 600 815 445


Product Manager:

Remigiusz Chmielewski
rchmielewski@jeanmueller.pl
tel. 602 499 335
 

Pracownicy biurowi:

Agnieszka Gładkowska-Gruba
Kierownik Biura Handlowego
agladkowska@jeanmueller.pl
tel. 728 939 980

Diana Fiedorowicz

Specjalista ds. Sprzedaży
dfiedorowicz@jeanmueller.pl
tel. 698 105 207

Magdalena Nowicka
Specjalista ds. Sprzedaży
mnowicka@jeanmueller.pl
tel. 602 319 195

Marek Szyszka
Specjalista ds. Technicznych
mszyszka@jeanmueller.pl
tel. 602 121 496

Przedstawiciele regionalni:

Aleksander Jagielnicki
Przedstawiciel Regionalny
(Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie)
tel. 730 977 875

ajagielnicki@jeanmueller.pl

Marcin Kacprzak
Przedstawiciel Regionalny
(Mazowieckie, Łódzkie)
tel. 694 477 489
mkacprzak@jeanmueller.pl

Michał Kowol
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Polska Południowa)
tel. 664 483 050
mkowol@jeanmueller.pl

Waldemar Zamożniewicz
Przedstawiciel Regionalny
(Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie)
tel. 698 955 513
wzamozniewicz@jeanmueller.pl


Bartłomiej Zaręba
Inżynier Sprzedaży
(Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
tel. 660 285 145
bzareba@jeanmueller.pl

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej szczegółów na naszej stronie polityka prywatności